View Single Post
Old 07-04-2013, 06:56 PM   #10
Ian c
Registered User
 
Join Date: Jun 2013
Location: Socal
Posts: 560
I believe it's 24 bucks for a 4tub .
I'd rather eat my own **************** than shop at Walmart so I get the 6x1 boxes at pep boys when they're on offer .
In fact I must go look if they have a 4th July sale ....
Ian c is offline   Reply With Quote